czwartek, 21 kwietnia 2016

Recenzja podkładów: Bourjois 123 Perfect CC Cream, Healthy Mix Serum, L'oreal Infallible Matte

Zakupy w sieci Rossmann udane! Zaopatrzyłam się w trzy produkty. Jeden z nich już wytestowałam i mogę podzielić się pierwszym wrażeniem. Poza tym, chciałam również dodać opinię o innych podkładach, jakich obecnie używam. Moja kosmetyczka nie jest za bogata, teraz wypełniona trzema podkładami, prawdopodobnie długo, długo nic nowego się w niej nie pojawi, póki nie zużyje obecnych.
Oto rzeczy, w które zaopatrzyłam się dzięki mega promocji.
I oto moje spostrzeżenia na temat tych trzech podkładów.Zacznę od końca, czyli podkład, którego używam już od dawna i jest to już któraś z kolei tubka.

L'oreal Infallible Matte - podkład, który idealnie nadaje się w sezonie jesienno-zimowym, ponieważ jest "najcięższym" z wyżej pokazanych, jednak nie zapychającym. Świetnie również nadaje się na wieczorne wyjścia, np. do klubu, ponieważ jest bardzo trwały, odporny na zmiany temperatur, nie spływa z buzi, kiedy jest nam ciepło, czy też gorąco. Ładnie wtapia się w skórę, powierzchnia skóry staje się gładka, matowa, przebarwienia są niewidoczne, a podkład trzyma się cały dzień bez poprawek! Jeśli szukasz matu, krycia i trwałości - to idealny podkład dla twojej skóry!

Bourjois Healthy Mix Serum - chyba już niedostępny w regularnej sprzedaży, za to dostępny na allegro. Lekki, sprawdzi się w porze letniej. Kolor ładnie wtapia się w skórę. W necie krąży wiele pozytywnych opinii na jego temat, ogólnie jest ok, ale są lepsze. Mieszam go z wyżej wymienionym podkładem i wtedy się sprawdza, sam niestety wymaga kilku poprawek w ciągu dnia. Buzia zaraz po nałożeniu podkładu jest gładka, świeża, nawilżona, jednak w ciągu kilku godzin zaczyna się świecić, a podkład bywa, że się ściera. Jeśli ma samodzielnie pojawić się na mojej buzi to nie polecam, jeśli z dodatkiem innego podkładu - jest ok.

Bourjois 123 Perfect CC Cream - wczorajszy nabytek, testowany dziś cały dzień. Jestem mile zaskoczona, udało mi się świetnie dobrać kolor - ciepły beż. Podkład lekki, ale delikatnie kryjący, buzia nie jest po nim super matowa, ale wygląda bardzo świeżo i wydaje się być dodatkowo nawilżona. Nie świeci się po kilku godzinach, jednak wymaga w ciągu dnia delikatnego przypudrowania, nie ściera się. Jest wieczór na moja buzia nadal wygląda świeżo i młodo. Ten podkład polecam! Konsystencja lekka, myślę, że sprawdzi się w porze letniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz