poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Promocje Rossmann -49% na kwiecień 2016!

W środę rusza kolejna promocja na kolorówkę w Rossmannie! Osobiście bardzo się cieszę, akurat chciałam wypróbować kilka nowych kosmetyków no i zaopatrzyć się w jakiś lekki podkład na lato. Poza tym uwielbiam takie obniżki! Mogę wtedy pozwolić sobie na kosmetyki z nieco wyższej półki cenowej niż kiedy miałabym je zakupić w cenie regularnej.
Tak więc:
- od 20 kwietnia (środa) do 25 kwietnia (poniedziałek) promocja -49% obejmuje kosmetyki do twarzy, czyli podkłady, pudry, brązery, róże i korektory do twarzy,
- od 26 kwietnia (wtorek) do 2 maja (poniedziałek) promocja -49% obejmuje kosmetyki do oczu, czyli tusze, cienie do powiek, kredki do oczu, eyelinery,
- od 4 maja (środa) do najprawdopodobniej 9 maja (poniedziałek) promocja -49% obejmuje kosmetyki do ust, czyli pomadki, konturówki, błyszczyki oraz kosmetyki do paznokci (lakiery, odżywki).Sporządziłam sobie listę zakupów. Jeśli się uda skorzystam z dwóch pierwszych promocji. Piszę "uda" ponieważ w tym tygodniu zaczynam 38 tydzień ciąży i nigdy nie wiadomo czy coś po drodze się nie wydarzy :)
Oto wspomniana lista:
- krem Bourjois CC 123
- paletka do konturowania L'oreal
- podkład Max Factor Facefinity Compact Foundation
- tusze do rzęs Max Factor Masterpiece Max - tusz sprawdzony, używam go od lat. Najlepszy i nie zerkam póki co na inne. Zużyłam już kilkanaście opakowań. Osobiście bardzo polecam. Wydłuża rzęsy, pogrubia je oraz jest fantastycznie czarny. Do tego nie odbija się na powiekach, ani nie kruszy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz